Bohatství je nejen v půdě

Společnost PRP Technologies nabízí portfolio produktů, které zajišťující zlepšení vitálních funkcí půdy, dodávají minerální látky rostlinám a zlepšují hygienu stájového prostředí.

PRP SOL je granulát z uhličitanu vápenatého a hořečnatého a příměsí mikroelementů, technologickými přísadami jsou sodík, železo, zinek, bór mangan a další. Tyto minerální složky se vážou na půdní roztok a upravují prostředí pro mikroorganismy, jejichž stimulace zlepšuje úrodnost půdy a pozitivně ovlivňuje růst rostlin.

Dalším produktem je PRP EBV, který postřikem na list obohacuje rostliny o minerály, a tím se zlepšuje jejich odolnost proti oxidativnímu stresu.

Produkt PRP FIX v podobě granulované krupice se dá lehce vpravit do kejdy nebo rozmetat na podestýlku, a to i za přítomnosti zvířat. Je certifikován pro použití v ekologickém zemědělství.

Čerstvou novinkou mezi produkty je Z’dry, přípravek pro vysušení podestýlky. Jehož základem jsou přírodní absorbenty a soli mikroelementů. Specifické mikroelementy regulují rozvoj mikroflóry, a tak vznikají podmínky pro fermentaci v organických látkách hnoje.

 

Další informace v časopúisu Náš chov 5/2014 a týdeníku Zemědělec.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *