Dostihová sezóna 2019 je na startu

Ve středu se v Praze uskutečnila tisková konference, kterou pořádal Jockey Club ČR při příležitosti zahájení letošní dostihové sezóny a oslav stého výročí založení klubu.

Ředitel závodiště Velká Chuchle Martin Pecka při této příležitosti pozval širokou veřejnost na 14 dostihových dní s celkem 111 dostihy. Mezi nejúspěšnější účastníky bude na výhrách rozděleno 16,115 mil. korun.

„Pro podporu kvality a zvýšení atraktivity vyššího počtu dostihů jsme se rozhodli přesunout částku 500 tisíc z Českého Derby a rozdělit ji do dalších 14 chuchelských dostihů nejvyšší kategorie, jejichž ceny dlouhodobě stagnovaly. Znamená to tedy, že 99. České Derby se poběží o dva miliony korun, z nichž vítězi připadne rovný jeden milion.

Abychom návštěvníkům našeho závodiště nabídli komfortnější prostředí a služby na té nejvyšší úrovni, uvolnili manželé Vítkovi celkové investice ve výši 50 mil. Kč oproti původně plánovaným 30 mil. Kč. Věříme, že se Velká Chuchle stane jedním z významných sportovních a zábavních center s rozmanitou nabídkou služeb a vyžití pro různé cílové skupiny,“ komentoval Martin Pecka.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *