Inovativní projekt na ONE18

Ideová konference s názvem ONE18 nabídla inovativní myšlenky ve vědě, zemědělství, lidské výživě a podnikání. Již 34. výroční konference demonstrovala energickou společnosti Alltech, která pokračuje v odkazu svého vizionářského zakladatele dr. Pearse Lyonse, který zemřel 8. března 2018.

Významná část programu konference ONE18 se věnovala podpoře inovací a podnikání ve všech odvětvích zemědělství. V tomto duchu vznikl před dvěma lety „Pearse Lyons Accelerator“ – inkubátor nabízející unikátní příležitost pro začínající firmy. Firma Alltech nabídla několika zástupcům vznikající společností možnost vystoupit a představit svůj projekt na konferenci před širokým mezinárodním publikem. Jednou z vybraných společností do akcelerátoru Pearse Lyonse v roce 2018 byl PEN/POINT. 

Firma ze Spojených států nabízí kombinaci využití dat v reálném čase a optimalizovanou výživu pro boj s bovinním respiračním syndromem.

Společnost vyvinula měřicí zařízení pro monitorování stravovacího a pitného režimu krav a dalších činností. Poskytuje chovatelům více informací o zdraví zvířat a pomáhá jim lépe rozhodovat o jejich výživě. Viz videoprezentace.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *