Prevence šetří peníze i zvířata

Společnost FARMCZSYSTEM, s. r. o., která právě oslavila rok působení na českém trhu, uspořádala koncem minulého týdne seminář týkající se problematiky dojeného skotu. Tato firma si podle svého představitele Ing. Vojtěcha Zinka zakládá na systémovém řešení problémů nejen v chovech dojeného skotu, ale i ostatních hospodářských zvířat.

Nabízí komplexní řešení produkce mléka, péče o končetiny, hygieny prostředí a managementu chovu. Krédem společnosti a snahou o jeho uplatnění v chovech je: Neřešit pouze důsledek, ale zejména příčiny a prevenci.
„Jednoznačným cílem je neprodat za každou cenu, ale věnovat se a spolupracovat s lidmi a subjekty, které mají stejnou vizi a cíl. Vždy se snažíme na základě společné spolupráce o volbu nejvhodnějšího a nejsnadnějšího řešení. Díky ucelenému a širokému portfoliu produktů, společně s dlouholetou praxí zaměstnanců a spolupracujících kolegů je naše firma schopna navrhovat řešení šitá přímo na míru bez zbytečných kompromisů způsobených neuceleností, nebo nedokonalostí jednotlivých produktů, které na sebe musí navazovat, chceme-li, aby byl účinek maximálně efektivní,“ říká Ing. Zink.
Na semináři přednášel odborník na problematiku končetin a mléčné žlázy Dr. Edward Verkaar.

Více si přečtete v Zemědělci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *